MongolianEnglish (United Kingdom)

Мэдээллийн ил тод байдал

iaacmn
11-11

Улсын төсвөөр хийсэн хайгуулын ажлын нөхөн төлбөрийн хэмжээ тооцох Засгийн газрын 81-р тогтоол

Энд дарж татаж авна уу.

Ашиглалтын өмнөх гэрээ байгуулах журам

Энд дарж татаж авна уу.

INVEST MM

daniel_hertzberg_invest

Хөрөнгө оруулагчийн гарын авлага

"МОНГОЛ ОРНЫ МЕТАЛЛ БУС БОЛОН ЗАРИМ ХОВОР МЕТАЛЛ АШИГТ МАЛТМАЛ"

Ашигт Малтмалын Газар

Худалдах үнэ: 30$

Төрийн сан банк

Данс: 900018003

Албан хаагчдын утасны жагсаалт
2011 оны 4-р сарын 27, Лхагва гариг, 11:34

Ашигт малтмалын газрын ажилтнуудын

утасны жагсаалт


Хаяг: Ашигт малтмалын газар /Засгийн Газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг/

Mineral Resourses Authority of Mongolia

АМГ, Монгол улс, Улаанбаатар хот-15170, Барилгачдын талбай -3,

Засгийн Газрын 12 дугаар байр

Вэб сайт:                         http://www.mram.gov.mn/

Email address:                   Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

Лавлах утас:                   976-51-263678

Харуул утас:                   976-51-263741

Факс:                              976-51-310370

Архив, бичиг хэрэг:       976-51-263628

 

 

1 Домбоны  Үүрийнтуяа Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

№305

263701

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

2

Тогтох Болорцэцэг

Туслах

№305

263701

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.


Харуул

 

263741

 

Төрийн захиргааны удирдлагын хэлтэс

1

Нямдоржийн Алтанцог

Дарга

№303

328305

 

2

Будсүрэнгийн Батжаргал

Хэлтсийн ахлах бөгөөд төлөвлөгөө, тайлан мэдээ хариуцсан мэргэжилтэн

№310

267179

 

№301А

315761

 

№310

267179

 

№301A

315761

 


3

Чунтын

Ганбаатар

Хэлтсийн ахлах бөгөөд дотоод асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


4

Сономдагвын Манлайдулам

Хүний нөөцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


5

Даваагийн Өлзийсайхан

Хүний нөөцийн  асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

6

Мөнхцэрэнгийн Чинзоригт

Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

 


7

Баясгалангийн Билгүүндарь

Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

№301А

315761

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

8

Сэдэдийн Янжинлхам

Дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн

№301А

315761

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

9

Доржсүрэнгийн Болдбаатар

Сүлжээний ерөнхий инженер

№218

263936


10

Жаргалсайханы Чинбат

Компьютер, программ хангамжийн инженер

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

11

Энхбаярын Амартүвшин

Дотоод сүлжээ, техникийн үйлчилгээний инженер

№218

263936

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

12

Мижээгийн Должинсүрэн

Архив, бичиг хэргийн эрхлэгч

№102

263628

Факс: 310370


13

Хүрэлбаатарын Ариунбаяр

Бичиг хэргийн ажилтан, туслах архивч


14

Дашдоржийн Өлгийсайхан

Хэвлэл мэдээлэл, лавлагаа хариуцсан мэргэжилтэн

263678


 

Эрх зүйн тасаг

1

Сосорбурамын Дашдаржаа

Дарга

№309

263704

 

2

 

Тасгийн ахлах бөгөөд эрх зүйн маргааны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№309

263704

 

 

3

Жамбалын Батмагнай

Эрх зүйн маргааны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


4

Эрдэнэчулууны Батцэцэг

Салбарын эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


5


Дотоод хяналтын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


6

Гунаажавын Эрдэнэболд

Гомдол, хүсэлтийн шийдвэрлэлт хариуцсан мэргэжилтэн


7

Төмөрбаатарын Оюунханд

Гэрээний эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


8

Баяраагийн Болорцэцэг

Гэрээний эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 


 

Санхүү, үйлчилгээний тасаг

9

Пүрэвжавын Болормаа

Дарга

№315

267589


10

Сосорбарамын

Түмэн-Ундармаа

Ерөнхий нягтлан бодогч

№308

263703

 

11

Дэмчигсүрэн-гийн Эрдэнэчимэг

Нягтлан бодогч, эдийн засагч

№306

263702


12

Халтарын Чулуунцэцэг

 

Үндсэн хөрөнгө, бараа материал хариуцсан  нягтлан бодогч

 

№306

263702

 

 

 

 

№107

263912

 

13

Тувааны Хатанбаатар

Орлого хариуцсан  нягтлан бодогч


14

Уламбаярын Цэвэлмаа

Үндсэн хөрөнгө, бараа материал хариуцсан нягтлан бодогч

 


 

15

Содномгомбын Должинсүрэн

Мөнгө, үндсэн ба эргэлтийн хөрөнгө хариуцсан нярав


16

Бат-Өлзийн Нандинцэцэг

Бараа материал, аж ахуйн хангалт хариуцсан мэргэжилтэн

№215

263782


17

Даваажавын Мандал

Аж ахуйн үйлчилгээ хариуцсан ажилтан

№215

263782


18

Гунгаагийн Батдэлгэр

Техник, үйлчилгээ хариуцсан инженер

№215

263632


Геологийн алба

19

Дамбийсүрэн-гийн Болд

Дарга

№404

263751


Намсрайжав Баатар Дэд дарга

№314

263922

 

Региональ судалгааны тасаг

20

Даяндоржийн Оюунцэцэг

Дарга

№409

263926


21

Мижиддоржийн Энхжаргал

Тасгийн ахлах бөгөөд региональ, тандан судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№403

263750


22

Гомбосүрэнгийн Алтанхуяг

Геологийн 1:50 000-ны зураг зураглал хариуцсан  мэргэжилтэн

№403  

263750

 

№410

263784

№410

263784

 

№403

263750

№410

263784

 

№410

263784

 

№403

263750


23

Баясгалангийн Баярсайхан

Геофизикийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

24

Даваасүрэнгийн Отгон-Эрдэнэ

Геологийн 1:200 000-ны зураг зураглал хариуцсан  мэргэжилтэн


25

Цэрэнжавын Пунцагдулам

Геохимийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн


26

Дүгэржавын Одонтуяа

Гидрогеологи, гео-экологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

27

Цэндийн Уранцэцэг

Санхүүжилт хариуцсан мэргэжилтэн

 

28

Адилбишийн Гэлэгжамц

Геологи, судалгааны ажлын норм, нормчлол хариуцсан мэргэжилтэн

 

 

29

Халтарын Баяржаргал

Улсын төсвийн хөрөнгөөр гүйцэтгэсэн ажлын тайлан хариуцсан мэргэжилтэн, ЭБМЗ-ийн нарийн бичгийн дарга

 

№401

263618

 


 

Эрдэс баялгийн судалгааны тасаг

30

Адьяагийн Дэлгэрсайхан

Дарга

№409

263926


31

Бүлтүүшийн Бямбаа

Тасгийн ахлах бөгөөд ашигт малтмалын нөөцийн бүртгэл, хөдөлгөөн хариуцсан мэргэжилтэн

№405

263752


32

Тавхайн Оюунтунгалаг

Үнэт металл хариуцсан мэргэжилтэн

№405

263752


33

Мандширийн Мөнгөнтуяа

Үнэт металл хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253

 

34

Сосорбарамын Батмөнх

Хар болон өнгөт металл хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253


35

Алтангэрэлийн Тамираа

Ховор, цацраг идэвх, газрын ховор элемент хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253


36

Батбилэгийн Мөнх-Эрдэнэ

Шатах ашигт малтмал хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253


37

Балдангийн Жаргалсайхан

Металл бус болон барилгын материал хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253


38

Оюунбаатарын Бадрал

Хайгуулын геохими, геофизикийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№405      263752

 

39

Гүнчингийн Наранцэцэг

Хувийн хөрөнгөөр гүйцэтгэсэн ажлын тайлан хариуцсан мэргэжилтэн, ЭБМЗ-ийн нарийн бичгийн дарга

 

№401

263618

 


40

Батбаярын  Цацрал

 

Төлөвлөгөө тайлангийн нэгдсэн мэдээллийн  сан, тодорхойлолт хариуцсан мэргэжилтэн

№213

263953

 

41

Санждансран-гийн Содномцог

Хайгуулын ажлын зардлын доод хэмжээ хариуцсан мэргэжилтэн

№213

263953


42

Товуудоржийн Батдорж

Геологи-хайгуулын ажлын төлөвлөгөө хариуцсан мэргэжилтэн

 

№405

263752


43

Батсүрэнгийн

Батболд

Байгаль орчны нөхөн сэргээлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


 

Геологийн мэдээллийн төв архив

44

Рэнцэндоржийн  Энхсайхан

Эрхлэгч

№105

263910


45

Цэрэнгийн Цэрэндулам

Нууц хариуцсан ахлах геологч

№104

322940

 

46

Тотилагийн

Кулжамиш

Мэдээллийн сангийн ахлах геологч-инженер

№210

263920

 

47

Чойжилсүрэн-гийн Төржаргал

Мэдээллийн сангийн  геологч-инженер

№210

263920


48

Цогтсайханы Минжинсор

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

 

49

Пүрэвдоржийн Хүрэл-Эрдэнэ

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№106

263908

 


50

Бат-Эрдэнийн Сайнжаргал

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

 

51

Шагжийн Өлзийбаяр

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

 

52

Лхаасүрэнгийн Гүнжидмаа

Геологч-инженер

№210

263920

gunjidmaa@mram. gov.mn

53

Гэрбишийн Ганчимэг

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

 

54

Дорждэрэмийн Бямбадэмбэрэл

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920


55

Чононбаатарын Түшигмаа

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920


56

Баярсайханы Жигжидсүрэн

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920


57

Дашийн Туяа

Чулуун сан хариуцсан геологч-инженер

№103

263906


58

Чүлтэмийн Булагмаа

Сэлбан засагч

№106

263908

 

59

Нарангэрэлийн Сайнзаяа

Геологч-инженер

№106

263908


60

Лувсандоржийн Цэцгээ

Сэлбэн засагч

№106

263910

 

61

Балжиннямын Отгонтөгс

Сэлбэн засагч

№103

263906


62

Лхагважавын Бямбажаргал

Туслах ажилтан

№104

322940


63

Хишигбаярын Мандахнар

Туслах ажилтан

№104

322940


Уул уурхайн хэлтэс

64 

Сосорбарамын Баттулга

Дарга

№408

310041


 

Нөөц, эдийн засгийн судалгааны тасаг

65

Баяраагийн Бямбадагва

Дарга

№402 263707

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

gov.mn

66

Цэрэннямын   Цэгц

Тасгийн ахлах бөгөөд эдийн засгийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№400

263709

 


67

Алтанхүүгийн Баясгалан

Нөөцийн хөдөлгөөн  хариуцсан мэргэжилтэн

№400

263709

 

№400

263709

 

 

№400

263709

 

 

 

№205

263918

 

 

 

 

 

№205

263918

 

 

№400

263709

 

 

№400

263709

 

 

 


68

Доржийн Сансардарьмаа

Металл ашигт малтмалын ордын тайлан, төлөвлөгөө, нөөцийн хөдөлгөөний бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй. .mn

69

Дондовын Эрдэнэтунгалаг

Металл бус ашигт малтмалын ордын тайлан, төлөвлөгөө, нөөцийн хөдөлгөөний бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

 

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

70

 

Чулуунбаатарын Навчаа

Уул уурхайн гаралтай түүхий эд, бүтээгдэхүүний зах зээлийн хэтийн төлөвийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн


71

Ганжууржавын Батболд

Уул уурхайн үйлдвэрлэлийн хөрөнгө оруулалт, олон улсын хөрөнгийн зах зээлийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

 

72

Цогтбаатарын Золзаяа

Уул уурхайн салбарын татвар хураамж, төлбөрийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

73

Доржсүрэнгийн Мөнхсайхан

Олборлох үйлдвэрлэлийн ил тод байдлын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

 munkhsaikhan@mram. gov.mn

74

Дашзэвэгийн Сэрээтэр

Уул уурхайн гаралтай түүхий эд, бүтээгдэхүүний экспорт, цахим тайлан хариуцсан мэргэжилтэн

 

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

 

Технологи, үйлдвэрлэлийн тасаг

75

Батсүхийн Элбэгзаяа

Дарга

№402

263707


76

Батжаргалын Дашбал

Тасгийн ахлах бөгөөд ашиглалтын технологи хариуцсан  мэргэжилтэн

 

№400А

263705

 

 

№400А

263705

 

 

 

№400А

263705

 

 

 

 

№400B

262942

 

 

№400B

262942

 

№400A

263705


77

 

Хузаабаярын Лхагвабаатар

Ашигт малтмалын баяжуулалт, боловсруулалтын технологи хариуцсан мэргэжилтэн

 Lkhagvabaatar@mram. gov.mn

78

 

Цэдэндамбын Жаргалнэмэх

Уурхайн байгаль орчин, нөхөн сэргээлт, түүний зураглал хариуцсан мэргэжилтэн


79

Сугаржавын    Бүдбал

Уурхайн хөдөлмөрийн аюулгүй байдал хариуцсан мэргэжилтэн

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

80

Дагвадоржийн Хангай

Зураг төсөл, техник-эдийн засгийн үндэслэл хариуцсан мэргэжилтэн


81

 

Даваасамбуу-гийн Маасүрэн

Уурхайн гэрээлэлт, хайгуулын ажлын нөхөн төлбөр хариуцсан мэргэжилтэн


82

Оюунбаатарын Амарсанаа

Уурхайн нөлөөлөл, хамтын ажиллагаа  хариуцсан мэргэжилтэн


83

 

Техник, технологийн түвшний үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн

 

84

Нарангэрэлийн Билгүүн

Өрөмдлөг, тэсэлгээ, тэсрэх бодисын хэрэглээний судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн


 

Бичил уурхайн тасаг

85 

Дашрэнцэнгийн Сагараадорж

Дарга

№201

263915

saga raadorj@mram. gov.mn

86

Паламдоржийн Мөнхтуул

Тасгийн ахлах бөгөөд бичил уурхайн эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№209

263921


87

Дагдангийн Өлзийсайхан

Бичил уурхайн байгаль орчин, нөхөн сэргээлт хариуцсан мэргэжилтэн

№209

263921


88

Түмэннастын   Бат-Эрдэнэ

Бичил уурхайн гаралтай бүтээгдэхүүний зах зээл, борлуулалт хариуцсан  мэргэжилтэн

 

№209

263921

 

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

89

Гарьдгайн Оюунтуяа

Бичил уурхайн талбайн дүгнэлт асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


90

Няндагийн   Нямцэнд

Бичил уурхайн хөдөлмөрийн аюулгүй байдал, эрүүл ахуйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№209

263921

 nyamtsendn@mram. gov.mn

91

Дармаагийн Бэлэгбаяр

Бичил уурхайн гаралтай бүтээгдэхүүний баяжуулалт хариуцсан мэргэжилтэн

№209

263921


 

Боловсруулалт, хэтийн төлөвийн тасаг

92

Мэлсчогийн Мэндбаяр

Дарга

№406

263934

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй. . mn

93

Базарын Магванжав

Тасгийн ахлах бөгөөд стратегийн ордын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№201

263915

 

№406

263934

 

№406

263934

 

№406

263934

b.  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

94

Батсайханы Нарантуяа

Металл бус ашигт малтмалын үйлдвэрлэл, хэтийн төлөв хариуцсан мэргэжилтэн

 

 

95

 

Чүлтэмдагвын Хэрлэн

Металл ашигт малтмалын үйлдвэрлэл, хэтийн төлөв хариуцсан мэргэжилтэн

 

Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

96

Батжаргалын Дэлгэржаргал

Техник технологи, хөрөнгө оруулалтын үр ашгийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

 

97

Нямжавын Оюунцэцэг

Дэд бүтцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн


Нүүрсний хэлтэс

98

Баатарын

Алтсүх

Дарга

№301

263965


 

Үйлдвэрлэл, технологийн тасаг

99

Төмөрпүрэвийн Буянбат

Дарга

№203

263917


100

Эрдэнэбилэгийн

Энх-Очир

Тасгийн ахлах бөгөөд ордын ашиглалтын техник, технологи, техник эдийн засгийн үндэслэл хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963


101

Бямбаагийн     Сүнжидмаа

Геологийн судалгаа, нөөцийн асуудал  хариуцсан мэргэжилтэн

 

№316

264589

№316

264589


102

Бүджаргалын Амарбаясгалан

Байгаль орчны нөхөн сэргээлт, хөдөлмөр хамгаалал, аюулгүй ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

103

Даваагийн

Эрдэнэчимэг

Нүүрсний хангамж, экспорт хариуцсан мэргэжилтэн

№203

263917


104

Мягмарын Даваадорж

Уулын ажлын тайлан, төлөвлөгөө хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

105

Батсайханы Улаанхүү

Нүүрсний нөөцийн хөдөлгөөн хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

106

Бямбажавын Эрдэнэцэцэг

Нүүрсний чанар, стандартчиллын судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963


107

Баяртогтохын Бат-Очир

Нүүрсний уурхайн дэд бүтэц, хөтийн төлөв, талбайн зураглал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№316

264589

 


108

Тогоохүүгийн

Алтангэрэл

Салбарын эдийн засаг, үнэлгээний судалгаа  хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963


109

Хүрэлбаатарын Наран-Эрдэнэ

Хайгуулын ажлын нөхөн төлбөр, гэрээлэлт хариуцсан мэргэжилтэн

 

№302

263963

 

 naranerdene@mram. gov.mn

 

Шатах ашигт малтмалын судалгааны тасаг

110

Жамбалжамцын

Батбилэг

Дарга

№313

263919


111

Лувсангийн Буянбат

Тасгийн ахлах бөгөөд шатах ашигт малтмалын боловсруулалтын технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№311

263927


112

Даваасамбуугийн Отгонбаяр

Тасгийн ахлах бөгөөд шатах ашигт малтмалын боловсруулалтын технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№311

263927


113

Нямсүрэнгийн Амартуул

Нүүрсний кокс, хагас коксжуулалтын технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

№311

263927

 


114

Пүрэвийн Оюунтуяа

Нүүрсний метан хий, хийжүүлэлтийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

№311

263927

 


115

Батбаярын Амаржаргал

Нүүрсний салбарын эрх зүй, зах зээлийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

№311

263927

 


116

Түмэнбаярын Бямбаа

Шатдаг занар, битумийн технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№311

263927

 


 

Уул уурхайн шинжилгээ, туршилтын лаборатори

117

Сугарын Алтанхуяг

Дарга

70041371-234


118

Жанчигийн Нарангэрэл

Ахлах шинжээч

70111900


119

Дашдэлэгийн Жавзансүрэн

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70111900


120

Дашдоржийн Ууганчимэг

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236


121

Далантайн Дүгэржав

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236


122

Монхооборын Мөнхчимэг

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236


123

Бадарчийн Баярбилэг

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236


124

Шагдарсүрэн-гийн Ган-Эрдэнэ

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-246


125

Базаржавын Лхагвасүрэн

Лабораторийн техникч

70041371-236


126

Цэцгээгийн

Мөнх-Эрдэнэ

Сантехникийн слесарь, цахилгаанчин



127

Банзрагчийн Туяа

Үйлчлэгч



128

Пүрэвийн Мөнхгэрэл

Үйлчлэгч



Кадастрын хэлтэс

129

Начингийн Чинбаатар

Дарга

№208

263640


130

Энхээгийн Заяабат

Хэлтсийн ахлах бөгөөд зураг зүйн бүртгэл, сан хариуцсан мэргэжилтэн

№207

263710

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

131

Надмидын Наранцацрал

Барьцаалах, буцаах, нөхөн олгох асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№202

263624


132

Даваасүрэнгийн Мягмарсүрэн

Зурагзүйн шүүлт хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625

myagmarsuren@mram. gov.mn

133

Уламбаярын Сүхбаатар

Тусгай зөвшөөрлийн төлбөр, үйлчилгээний хөлс хариуцсан мэргэжилтэн

 

№101

263620

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй. . mn

134

Дашзэвэгийн Чинзориг

Тусгай зөвшөөрөл бүртгэлийн сан хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

 

№204

263625


135

Намсрайн Хэрлэнчимэг

Мэдэгдэл хүргүүлэх, мэдэгдлийн шийдвэрлэлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№202

263624


136

 

Шархүүгийн Мандахжаргал

Мэдээллийн болон зурагзүйн үйлчилгээ  хариуцсан мэргэжилтэн

 

№101

263620


137

 

Шийдвэр, мэдэгдлийн төсөл хариуцсан мэргэжилтэн

№205

263918


138

Санждоржийн Тунгаа

Дуусгавар болгох, цуцлах асуудал  хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625


139

Мягмардашийн Мөнхзул

Шилжүүлэх асуудал, ашиглалтын тусгай зөвшөөрөл хариуцсан  мэргэжилтэн

№202

263624


140

Насантогтохын  Отгонсүрэн

Тусгай хамгаалалттай болон хязгаарласан, хориглосон газар нутгийн зурагзүйн бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625


141

Гантөмөрийн    Уянга

Мэдээлэл, лавлагаа, бичиг хэрэг хариуцсан мэргэжилтэн

№202

263624


142

Цэрэндоржийн Оюунчимэг

Сунгах асуудал  хариуцсан мэргэжилтэн

№202

263624


143

Чойжилсүрэн-гийн Золзаяа

Тусгай зөвшөөрлийн тэмдэглэл хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625


144

Батхүрэлийн Оюунцэцэг

Фондын ахлах техникч

№206

260782


Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ, статистик мэдээллийн хэлтэс

145

Сандуйжавын Цогзолмаа

Дарга

№312

263781

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй. . mn

146

Алтанбасангийн Отгонбаатар

Хэлтсийн ахлах бөгөөд хяналт, шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263629

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

147

Цанжидын Баатарбилэг

Дотоод хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№215

263632

 


148

Бат-Өлзийн Хонгорзул

Дотоод хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№215

263632

 


149

Рагчаагийн Энхтайван

Дотоод хяналт, шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№312

263619


150

Пүрэвжавын Болормаа

Дотоод хяналт, шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№310

263706

 


151

 

 

Кадастрын статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

 


152

Лхамын Гантулга

Кадастрын статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

 


153

Батжаргалын Дэлгэржаргал

Уул уурхайн статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263629

 


154

Буяндалайн Болормаа

Геологийн статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

 

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй. .mn

155

Сандагийн

Оюун-Эрдэнэ

Кадастрын статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

  Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

156

Цэдэнсодномын Содцэцэг

Дотоод аудит хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706


 

 


Вэб холбоос

  • Уулын ажлын тайлан төлөвлөгөө хүлээн авах

http://inforep.mram.gov.mn

  • Геологийн ажлын тайлан төлөвлөгөө хүлээн авах

http://geology.mram.gov.mn

  • Шинэчлэлийн засгийн газрын вэб сайт

http://zasag.mn/

  • Уул уурхайн яам

http://www.mm.gov.mn

  • Дэлхийн банк

http://web.worldbank.org

  • Уул уурхайн салбарын институцийг бэхжүүлэх техникийн туслалцааны төсөл

http://www.msistap.org