MongolianEnglish (United Kingdom)

Мэдээллийн ил тод байдал

iaacmn
11-11

Улсын төсвөөр хийсэн хайгуулын ажлын нөхөн төлбөрийн хэмжээ тооцох Засгийн газрын 81-р тогтоол

Энд дарж татаж авна уу.

INVEST MM

daniel_hertzberg_invest

Хөрөнгө оруулагчийн гарын авлага

"МОНГОЛ ОРНЫ МЕТАЛЛ БУС БОЛОН ЗАРИМ ХОВОР МЕТАЛЛ АШИГТ МАЛТМАЛ"

Ашигт Малтмалын Газар

Худалдах үнэ: 30$

Төрийн сан банк

Данс: 900018003

Албан хаагчдын утасны жагсаалт
2011 оны 4-р сарын 27, Лхагва гариг, 11:34

Ашигт малтмалын газрын ажилтнуудын

утасны жагсаалт


Хаяг: Ашигт малтмалын газар /Засгийн Газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг/

Mineral Resourses Authority of Mongolia

АМГ, Монгол улс, Улаанбаатар хот-15170, Барилгачдын талбай -3,

Засгийн Газрын 12 дугаар байр

Вэб сайт:                         http://www.mram.gov.mn/

Email address:                   Энэ и-мэйл хаягийг спамнаас хамгаалж байгаа бөгөөд үзэхийн тулд JavaScript идэвхтэй байх хэрэгтэй.

Лавлах утас:                   976-51-263678

Харуул утас:                   976-51-263741

Факс:                              976-51-310370

Архив, бичиг хэрэг:       976-51-263628

 

1

Домбоны Үүрийнтуяа

Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

№305      263701

2

Тогтохын Болорцэцэг

Туслах

№305

263701

3

Түмэннасангийн Мөнхбаяр

Зөвлөх

№317

263708

4

Харуул

 

263741

Төрийн захиргааны удирдлагын хэлтэс

1

Нямдоржийн Алтанцог

Дарга

№303

328305

2

Будсүрэнгийн Батжаргал

Хэлтсийн ахлах бөгөөд төлөвлөгөө, тайлан мэдээ хариуцсан мэргэжилтэн

№310

267179

 

№301А

315761

 

№310

267179

 

№301A

315761

 

3

Чунтын

Ганбаатар

Хэлтсийн ахлах бөгөөд дотоод асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

4

Сономдагвын Манлайдулам

Хүний нөөцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

5

Даваагийн Өлзийсайхан

Хүний нөөцийн  асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

6

Мөнхцэрэнгийн Чинзоригт

Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

7

Баясгалангийн Билгүүндарь

Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

№301А

315761

8

Сэдэдийн Янжинлхам

Дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн

№301А

315761

9

Жаргалсайханы Чинбат

Компьютер, программ хангамжийн инженер

№218

263936

10

Энхбаярын Амартүвшин

Дотоод сүлжээ, техникийн үйлчилгээний инженер

№218

263936

11

Мижээгийн Должинсүрэн

Архив, бичиг хэргийн эрхлэгч

№102

263628

Факс: 310370

12

Хүрэлбаатарын Ариунбаяр

Бичиг хэргийн ажилтан, туслах архивч

Эрх зүйн тасаг

13

Сосорбурамын Дашдаржаа

Дарга

№309

263704

14

 

Тасгийн ахлах бөгөөд эрх зүйн маргааны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№309

263704

 

15

Жалбаагийн Батмагнай

Эрх зүйн маргааны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

16

Эрдэнэчулууны Батцэцэг

Салбарын эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

17

 

Дотоод хяналтын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

18

Гунаажавын Эрдэнэболд

Гомдол, хүсэлтийн шийдвэрлэлт хариуцсан мэргэжилтэн

19

Төмөрбаатарын Оюунханд

Гэрээний эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

20

Баяраагийн Болорцэцэг

Гэрээний эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

Санхүү, үйлчилгээний тасаг

21

Пүрэвжавын Болормаа

Дарга

№315

267589

22

Сосорбарамын

Түмэн-Ундармаа

Ерөнхий нягтлан бодогч

№308

263703

23

Дэмчигсүрэн-гийн Эрдэнэчимэг

Нягтлан бодогч, эдийн засагч

№306

263702

24

Халтарын Чулуунцэцэг

 

Үндсэн хөрөнгө, бараа материал хариуцсан  нягтлан бодогч

 

№306

263702

 

 

 

 

№107

263912

25

Тувааны Хатанбаатар

Орлого хариуцсан  нягтлан бодогч

26

Уламбаярын Цэвэлмаа

Цалин хөлсний      нягтлан бодогч

27

Содномгомбын Должинсүрэн

Мөнгө, үндсэн ба эргэлтийн хөрөнгө хариуцсан нярав

28

Бат-Өлзийн Нандинцэцэг

Бараа материал, аж ахуйн хангалт хариуцсан мэргэжилтэн

№215

263782

29

Даваажавын Мандал

Аж ахуйн үйлчилгээ хариуцсан ажилтан

№215

263782

30

Гунгаагийн Батдэлгэр

Техник, үйлчилгээ хариуцсан инженер

№215

263632

31

Дүгэрийн Ганболд

Жолооч

 

32

Нансалмаагийн Түмэндэлгэр

Жолооч

 

33

Хорлоогийн Пүрэвдорж

Жолооч

 

34

Түвшинтөгсийн Түмэнбаяр

Жолооч

 

35

СандагдоржийнГанпүрэв

Жолооч

 

36

Цэрэндоржийн Ганхуяг

Жолооч

 

37

Дашдондовын Билгүүн

Жолооч

 

Геологийн алба

1

Дамбийсүрэн-гийн Болд

Дарга

№404

263751

2

Намсрайжавын Баатар

Дэд дарга

№314

263922

Региональ судалгааны тасаг

3

Даяндоржийн Оюунцэцэг

Дарга

№410

263784

4

Мижиддоржийн Энхжаргал

Тасгийн ахлах бөгөөд региональ, тандан судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№403    263750

5

Гантулгын Мөнхзул

Геологийн 1:50 000-ны зураг зураглал хариуцсан  мэргэжилтэн

№403    263750

 

№410

263784

№410

263784

 

№410

263784

№410

263784

 

№410

263784

 

№403

263750

6

Хасбазарын Ганхуяг

Геохимийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

7

Даваасүрэнгийн Отгон-Эрдэнэ

Геологийн 1:200 000-ны зураг зураглал хариуцсан  мэргэжилтэн

8

Лигдэнгийн

Чингисдалай

Геофизикийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

9

Дүгэржавын Одонтуяа

Гидрогеологи, гео-экологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

10

Цэндийн Уранцэцэг

Санхүүжилт хариуцсан мэргэжилтэн

 

 

Геологи, судалгааны ажлын норм, нормчлол хариуцсан мэргэжилтэн

11

Халтарын Баяржаргал

Улсын төсвийн хөрөнгөөр гүйцэтгэсэн ажлын тайлан хариуцсан мэргэжилтэн, ЭБМЗ-ийн нарийн бичгийн дарга

 

№401

263618

 

Эрдэс баялгийн судалгааны тасаг

12

Адьяагийн Дэлгэрсайхан

Дарга

№409

263926

13

Сосорбарамын Батмөнх

Тасгийн ахлах бөгөөд ашигт малтмалын нөөцийн бүртгэл, хөдөлгөөн хариуцсан мэргэжилтэн

№405

263752

14

Тавхайн Оюунтунгалаг

Үнэт металл хариуцсан мэргэжилтэн

№405

263752

15

Мандширийн Мөнгөнтуяа

Үнэт металл хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253

16

Гомбосүрэнгийн Алтанхуяг

Хар болон өнгөт металл хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253

17

Алтангэрэлийн Тамираа

Ховор, цацраг идэвх, газрын ховор элемент хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253

18

 

Шатах ашигт малтмал хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253

19

Балдангийн Жаргалсайхан

Металл бус болон барилгын материал хариуцсан мэргэжилтэн

№407

318253

20

Оюунбаатарын Бадрал

Хайгуулын геохими, геофизикийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№405      263752

21

Гүнчингийн Наранцэцэг

Хувийн хөрөнгөөр гүйцэтгэсэн ажлын тайлан хариуцсан мэргэжилтэн, ЭБМЗ-ийн нарийн бичгийн дарга

 

№401

263618

 

22

 

Батбаярын  Цацрал

 

Төлөвлөгөө тайлангийн нэгдсэн мэдээллийн  сан, тодорхойлолт хариуцсан мэргэжилтэн

№213

263953

23

Санждансран-гийн Содномцог

Хайгуулын ажлын зардлын доод хэмжээ хариуцсан мэргэжилтэн

№213

263953

24

Товуудоржийн Батдорж

Геологи-хайгуулын ажлын төлөвлөгөө хариуцсан мэргэжилтэн

 

№405

263752

 

25

Батсүрэнгийн

Батболд

Байгаль орчны нөхөн сэргээлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Геологийн мэдээллийн төв архив

26

Рэнцэндоржийн  Энхсайхан

Эрхлэгч

№105

263910

27

Цэрэнгийн Цэрэндулам

Нууц хариуцсан ахлах геологч

№104

322940

28

Тотилагийн

Кулжамиш

Мэдээллийн сангийн ахлах геологч-инженер

№210

263920

29

Чойжилсүрэн-гийн Төржаргал

Мэдээллийн сангийн  геологч-инженер

№210

263920

30

Цогтсайханы Минжинсор

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

31

Пүрэвдоржийн Хүрэл-Эрдэнэ

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№106

263908

 

32

Бат-Эрдэнийн Сайнжаргал

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

33

Шагжийн Өлзийбаяр

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

34

Лхаасүрэнгийн Гүнжидмаа

Геологч-инженер

№210

263920

35

Гэрбишийн Ганчимэг

Мэдээллийн сангийн геологч-инженер

№210

263920

36

Дашийн Туяа

Чулуун сан хариуцсан геологч-инженер

№103

263906

37

Чүлтэмийн Булагмаа

Сэлбэн засагч

№103

263906

 

38

Нарангэрэлийн Сайнзаяа

Геологч-инженер

№106

263908

39

Лувсандоржийн Цэцгээ

Сэлбэн засагч

№106

263910

40

Балжиннямын Отгонтөгс

Сэлбэн засагч

№104

322940

41

Энхбаярын Алтаншагай

Геологч-инженер

№103

263906

42

Михлайн Сүнжидмаа

Геологч-инженер

№103

263906

43

Олзвойн Бурмаа

Геологч-инженер

№103

263906

Уул уурхайн хэлтэс

1

Сосорбарамын Баттулга

Дарга

№408

310041

99110933

Нөөц, эдийн засгийн судалгааны тасаг

2

Баяраагийн Бямбадагва

Дарга

№402 263707

3

Цэрэннямын   Цэгц

Тасгийн ахлах бөгөөд эдийн засгийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№400

263709

 

4

Доржсүрэнгийн Мөнхсайхан

Нөөцийн хөдөлгөөн  хариуцсан мэргэжилтэн

№400

263709

 

 

№400

263709

 

 

 

 

№400

263709

 

 

 

№205

263918

 

 

 

 

 

№205

263918

 

 

№400

263709

 

 

№400

263709

 

 

 

 

5

Цогтбаатарын Золзаяа

Металл ашигт малтмалын ордын тайлан, төлөвлөгөө, нөөцийн хөдөлгөөний бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

6

Дондовын Эрдэнэтунгалаг

Металл бус ашигт малтмалын ордын тайлан, төлөвлөгөө, нөөцийн хөдөлгөөний бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

7

Дамдинпүрэ-вийн Есөнтөмөр

 

Уул уурхайн гаралтай түүхий эд, бүтээгдэхүүний зах зээлийн хэтийн төлөвийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

8

Ганжууржавын Батболд

Уул уурхайн үйлдвэрлэлийн хөрөнгө оруулалт, олон улсын хөрөнгийн зах зээлийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

 

Уул уурхайн салбарын татвар хураамж, төлбөрийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

9

Гарьдгайн Оюунтуяа

Олборлох үйлдвэрлэлийн ил тод байдлын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

10

Дашзэвэгийн Сэрээтэр

Уул уурхайн гаралтай түүхий эд, бүтээгдэхүүний экспорт, цахим тайлан хариуцсан мэргэжилтэн

Технологи, үйлдвэрлэлийн тасаг

11

Батсүхийн Элбэгзаяа

Дарга

№402

263707

12

Доржийн Сансардарьмаа

Тасгийн ахлах бөгөөд ашиглалтын технологи хариуцсан  мэргэжилтэн

 

№400А

263705

 

 

№400А

263705

 

 

 

№400А

263705

 

 

 

 

№400B

262942

 

 

№400B

262942

 

№400A

263705

 

13

 

Хузаабаярын Лхагвабаатар

Ашигт малтмалын баяжуулалт, боловсруулалтын технологи хариуцсан мэргэжилтэн

14

 

Цэдэндамбын Жаргалнэмэх

Уурхайн байгаль орчин, нөхөн сэргээлт, түүний зураглал хариуцсан мэргэжилтэн

15

Сугаржавын    Бүдбал

Уурхайн хөдөлмөрийн аюулгүй байдал хариуцсан мэргэжилтэн

16

Дагвадоржийн Хангай

Зураг төсөл, техник-эдийн засгийн үндэслэл хариуцсан мэргэжилтэн

17

 

Даваасамбуу-гийн Маасүрэн

Уурхайн гэрээлэлт, хайгуулын ажлын нөхөн төлбөр хариуцсан мэргэжилтэн

18

Оюунбаатарын Амарсанаа

Уурхайн нөлөөлөл, хамтын ажиллагаа  хариуцсан мэргэжилтэн

19

Намсрайн Зоригтсайхан

Техник, технологийн түвшний үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн

 

20

Нарангэрэлийн Билгүүн

Өрөмдлөг, тэсэлгээ, тэсрэх бодисын хэрэглээний судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

Бичил уурхайн тасаг

21

Дашрэнцэнгийн Сагараадорж

Дарга

№201

263915

 

 

Тасгийн ахлах бөгөөд бичил уурхайн эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625

22

Дагдангийн Өлзийсайхан

Бичил уурхайн байгаль орчин, нөхөн сэргээлт хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625

 

23

Түмэннастын   Бат-Эрдэнэ

Бичил уурхайн гаралтай бүтээгдэхүүний зах зээл, борлуулалт хариуцсан  мэргэжилтэн

№204

263625

 

24

Баярсайханы Жигжидсүрэн

Бичил уурхайн талбайн дүгнэлт асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

25

Няндагийн   Нямцэнд

Бичил уурхайн хөдөлмөрийн аюулгүй байдал, эрүүл ахуйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625

 

26

Дармаагийн Бэлэгбаяр

Бичил уурхайн гаралтай бүтээгдэхүүний баяжуулалт хариуцсан мэргэжилтэн

№204

263625

 

Боловсруулалт, хэтийн төлөвийн тасаг

27

Мэлсчогийн Мэндбаяр

Дарга

№406

263934

28

Базарын Магванжав

Тасгийн ахлах бөгөөд стратегийн ордын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№201

263915

 

 

№406

263934

 

 

№406

263934

 

 

№406

263934

29

Батсайханы Нарантуяа

Металл бус ашигт малтмалын үйлдвэрлэл, хэтийн төлөв хариуцсан мэргэжилтэн

30

 

Чүлтэмдагвын Хэрлэн

 

Металл ашигт малтмалын үйлдвэрлэл, хэтийн төлөв хариуцсан мэргэжилтэн

31

Батжаргалын Дэлгэржаргал

Техник технологи, хөрөнгө оруулалтын үр ашгийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

32

Нямжавын Оюунцэцэг

Дэд бүтцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Нүүрсний хэлтэс

1

Баатарын

Алтсүх

Дарга

№301

263965

99031160

Үйлдвэрлэл, технологийн тасаг

2

Төмөрпүрэвийн Буянбат

Дарга

№203

263917

3

Эрдэнэбилэгийн

Энх-Очир

Тасгийн ахлах бөгөөд ордын ашиглалтын техник, технологи, техник эдийн засгийн үндэслэл хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963

4

Мягмарын Даваадорж

Геологийн судалгаа, нөөцийн асуудал  хариуцсан мэргэжилтэн

 

№316

264589

 

 

№316

264589

 

5

Бүджаргалын Амарбаясгалан

 

Байгаль орчны нөхөн сэргээлт, хөдөлмөр хамгаалал, аюулгүй ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

6

Даваагийн

Эрдэнэчимэг

Нүүрсний хангамж, экспорт хариуцсан мэргэжилтэн

№203

263917

7

Түмэнжаргалын Бямбаа

 

Уулын ажлын тайлан, төлөвлөгөө хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963

8

Ишдоржийн Гүррагчаа

Нүүрсний нөөцийн хөдөлгөөн хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963

9

Бямбажавын Эрдэнэцэцэг

Нүүрсний чанар, стандартчиллын судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963

10

Эрдэнэзоригийн Батсүх

Нүүрсний уурхайн дэд бүтэц, хөтийн төлөв, талбайн зураглал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№316

264589

 

11

Тогоохүүгийн

Алтангэрэл

Салбарын эдийн засаг, үнэлгээний судалгаа  хариуцсан мэргэжилтэн

№302

263963

 

 

Хайгуулын ажлын нөхөн төлбөр, гэрээлэлт хариуцсан мэргэжилтэн

 

№302

263963

 

Шатах ашигт малтмалын судалгааны тасаг

12

Жамбалжамцын

Батбилэг

Дарга

№313

263919

13

Лувсангийн Буянбат

Тасгийн ахлах бөгөөд шатах ашигт малтмалын боловсруулалтын технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№311

263927

14

Нямсүрэнгийн Амартуул 

Нүүрсний кокс, хагас коксжуулалтын технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

№311

263927

 

15

Пүрэвийн Оюунтуяа

Нүүрсний метан хий, хийжүүлэлтийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

№311

263927

 

16

Батбаярын Амаржаргал

Нүүрсний салбарын эрх зүй, зах зээлийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

№311

263927

 

17

Бямбаагийн     Сүнжидмаа

Шатдаг занар, битумт элсний технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№311

263927

 

18

Бадарчийн Баярбилэг

Нүүрсний баяжуулалт, шингэрүүлэлтийн технологийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

№311

263927

Уул уурхайн шинжилгээ, туршилтын лаборатори

1

Сугарын Алтанхуяг

Дарга

70041371-234

2

Жанчигийн Нарангэрэл

Ахлах шинжээч

70111900

3

Дашдэлэгийн Жавзансүрэн

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70111900

4

Дашдоржийн Ууганчимэг

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236

5

Өркений Бекен

 

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236

7

Далантайн Дүгэржав

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236

8

Монхооборын Мөнхчимэг

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-236

9

Шагдарсүрэн-гийн Ган-Эрдэнэ

 

Шинжилгээ туршилтын шинжээч

70041371-246

10

Базаржавын Лхагвасүрэн

Лабораторийн техникч

70041371-236

11

Цэцгээгийн

Мөнх-Эрдэнэ

Сантехникийн слесарь, цахилгаанчин

 

 

12

Банзрагчийн Туяа

Үйлчлэгч

 

 

Пүрэвийн Мөнхгэрэл

Үйлчлэгч

 

Кадастрын хэлтэс

1

Начингийн Чинбаатар

Дарга

№208

263640

2

Энхээгийн Заяабат

Хэлтсийн ахлах бөгөөд зураг зүйн бүртгэл, сан хариуцсан мэргэжилтэн

№209

263921

3

Надмидын Наранцацрал

Барьцаалах, буцаах, нөхөн олгох асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№209

263921

4

Даваасүрэнгийн Мягмарсүрэн

Зурагзүйн шүүлт хариуцсан мэргэжилтэн

№209

263921

5

Уламбаярын Сүхбаатар

Тусгай зөвшөөрлийн төлбөр, үйлчилгээний хөлс хариуцсан мэргэжилтэн

 

№101

263620

6

Дашзэвэгийн Чинзориг

Тусгай зөвшөөрөл бүртгэлийн сан хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

 

№211

263923

 

7

Намсрайн Хэрлэнчимэг

Мэдэгдэл хүргүүлэх, мэдэгдлийн шийдвэрлэлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№202

263624

8

 

Шархүүгийн Мандахжаргал

 

Мэдээллийн болон зурагзүйн үйлчилгээ  хариуцсан мэргэжилтэн

 

№211

263923

 

9

Санждоржийн Тунгаа

Дуусгавар болгох, цуцлах асуудал  хариуцсан мэргэжилтэн

№202

263624

10

Мягмардашийн Мөнхзул

Шилжүүлэх асуудал, ашиглалтын тусгай зөвшөөрөл хариуцсан  мэргэжилтэн

№209

263921

11

Насантогтохын  Отгонсүрэн

Тусгай хамгаалалттай болон хязгаарласан, хориглосон газар нутгийн зурагзүйн бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

№211

263923

 

11

Доржийн Одончимэг

Тусгай хамгаалалттай болон хязгаарласан, хориглосон газар нутгийн зурагзүйн бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

№211

263923

 

12

Гантөмөрийн    Уянга

Мэдээлэл, лавлагаа, бичиг хэрэг хариуцсан мэргэжилтэн

№202

263624

13

Төрмөнхийн Пүрэвхатан

Сунгах асуудал  хариуцсан мэргэжилтэн

№211

263923

 

14

Чойжилсүрэн-гийн Золзаяа

Тусгай зөвшөөрлийн тэмдэглэл хариуцсан мэргэжилтэн

№211

263923

 

15

Батхүрэлийн Оюунцэцэг

Фондын ахлах техникч

№206

260782

16

Б.Ашигжаргал-

Түгээмэл тархацтай ашигт малтмал, сонгон шалгаруулалтын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№202

263624

Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ, статистик мэдээллийн хэлтэс

1

Сандуйжавын Цогзолмаа

Дарга

№312

263781

2

Алтанбасангийн Отгонбаатар

Хэлтсийн ахлах бөгөөд хяналт, шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263629

3

Цанжидын Баатарбилэг

Дотоод хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№215

263632

 

4

Бат-Өлзийн Хонгорзул

Дотоод хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№312

263619

 

5

Рагчаагийн Энхтайван

Дотоод хяналт, шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

№215

263632

 

6

Энхтайвны Батзаяа

Дотоод хяналт, шинжилгээ, үнэлгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

№310

263706

 

7

Лхамын Гантулга

Кадастрын статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

 

8

Буяндалайн Болормаа

Геологийн статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

 

9

Сандагийн

Оюун-Эрдэнэ

Кадастрын статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

10

Цэдэнсодномын Содцэцэг

Дотоод аудит хариуцсан мэргэжилтэн

№215

263632

10

Адилбишийн Гэлэгжамц

Дотоод аудит хариуцсан мэргэжилтэн

№310

263706

БНСУ-ын “Кигам" төслийн баг

Овог нэр

Албан тушаал

Өрөө №

1

Чагнаагийн

Тэмүүлэн

геологич-инженер

 

 

 

 

 

 

 

 

№207

263710

2

Борын

Амгалан

геологич-инженер

3

Дашдоржийн Баасан

геологич-инженер

4

Оршихын

Ганболд

геологич-инженер

5

 

Ганхуягийн Нарангарав

 

мэдээллийн ажилтан

6

Алтансүхийн Амаржаргал

геологич-инженер

7

 

 

“Гео мэдээлэлийн сан" төсөл

1

Гончигданзангийн

Болдбаатар

Төслийн зохицуулагч

 

 

 

 

 

 

 

 

№212

263924

2

Дашийн Эрдэнэчимэг

Геологч-инженер

3

Намжилийн Жадамбаа

Зөвлөх гидрогеологч

4

Хөхөөдээгийн Уламбадрах

Зөвлөх геоморфологч

5

Болдын Бат

Зөвлөх геоморфологч

6

Нацагдоржын Оюунгэрэл

Геологч-инженер

7

Лувсандоржын Мөнхтуяа

Геологч-инженер

8

Дагвадоржийн Шүрмаа

Геологч-инженер

9

Бяруузанын Нямаа

Геологч-инженер

 


 


Вэб холбоос

  • Уулын ажлын тайлан төлөвлөгөө хүлээн авах

http://inforep.mram.gov.mn

  • Геологийн ажлын тайлан төлөвлөгөө хүлээн авах

http://geology.mram.gov.mn

  • Шинэчлэлийн засгийн газрын вэб сайт

http://zasag.mn/

  • Уул уурхайн яам

http://www.mm.gov.mn

  • Дэлхийн банк

http://web.worldbank.org

  • Уул уурхайн салбарын институцийг бэхжүүлэх техникийн туслалцааны төсөл

http://www.msistap.org